#1 2008-12-12 21:02:52

James

Legendarny Trener | Sędzia

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 547
Punktów :   

FAQ (Frequently Asked Questions)

1.Zarejestrowałem się, co teraz?
Najpierw tworzysz kartę trenera. Gdy ją wykonasz wklejasz link do niej w "Ogłoszenia -> Wklejanie Kart Trenera". Po otrzymaniu rangi Trenera Amatora możesz sobie zrobić drużynę. Jak ją zrobić jest opisane w dziale "Drużyny".

2.Co dalej?
Po dodaniu Twojej drużyny, Administrator robi Sub-Forum z nazwą tej drużyny. W tym forum robisz różne wątki takie jak "Treningi" (tam robisz różne treningi). Jeżeli kupisz Holotrenera możesz zrobić wątek Holotrener, jeśli kupisz medyka możesz zrobić wątek "Pokój Medyka" itp.


3.Jeżeli mój zawodnik zostanie kontuzjowany co mam zrobić?
Musisz go odesłać do szpitala (jeżeli nie masz własnego medyka), a tam zostanie uleczony. Jeśli masz własnego medyka to odsyłasz go do jego gabinetu, a tam on go leczy.

4.Gram mecz na wyjeździe, a nie wiem jak tam dolecieć. Co zrobić?
Korzystasz z Teleporterów.

5.Straciłem zawodnika, co zrobić?
Kiedy zawodnik z Twojej drużyny został kontuzjowany, lub zawieszony i brakuje Ci jednego zawodnika możesz zrobić klona, by grał na jego pozycji. Klon ma wszystkie punkty statystyk 1 i nie ma fluxa. Nie można go rozwinąć przez żaden trening.

6.Jak przekazywać pieniądze?
Pieniądze, czyli $, jeśli chcemy przekazać to idziemy do banku Genesis, wpłacamy pieniądze na swoje konto i piszemy, że przelewamy ileśtam na konto kogoś. Wtedy drugi użytkownik idzie do banku i odbiera przekazane pieniądze. Mam nadzieje, że wszystko jasne

7.Po co są pieniądze?
Pieniądze ($) - jedna z najważniejszych rzeczy na forum. Można za nie kupić nowych zawodników na rynku transferowym, lub dopłacać za wymianę zawodnika. Pieniądze dostajemy za różne rzeczy. Za wygranie pucharu, za sprzedanie zawodnika, za znalezienie oszusta itp.

8.Co to flux?
Flux - jest to praktycznie najważniejsza umiejętność w grze. Drużyny mogą używać fluxa w każdym meczu. Nie mogą go używać jedynie w Netherball'u. Grozi za to kara w postaci zawieszenia na 3 mecze. Każdy zawodnik, który nie odkrył jeszcze fluxa otrzymuje dodatkową statystykę - Punkty Fluxa. Aby go odkryć trzeba mieć 5 pkt fluxa. Żeby rozwinąć na 2 lvl trzeba mieć  10 pkt fluxa, a żeby rozwinąć na 3 lvl trzeba mieć 15 pkt flixa. Dostaje się je za mecze - 5 pkt za wygrany, 3 pkt za zremisowany, 1 pkt za przegrany. Każdy zawodnik ze statusem fluxa Odkryty ma go na 1 lvl'u. Oczywiście za 5 pkt fluxa odkrywamy flux jednemu zawodnikowi.

9.Jakie są rangi na tym forum?
Student - Taką range ma się po rejestracji
Trener Amator - Trener, który na razie nic nie osiągnął
Trener - Trener, który ma conajmiej 100 postów i prowadzi drużynę dłużej niż dwa tygodnie (na forum)
Doświadczony Trener - Trener, który ma conajmniej 500 postów i prowadzi drużynę dłużej niż 1 miesiąc.
Elitarny Trener - Moderator, trzeba dużo robić na forum, aktywnie grać i być na forum dłużej niż 2 miesiące.
Legendarny Trener - Administrator, trzeba bardzo dużo zrobić na forum, mieć moje poparcie, świetnie grać, być na forum dłużej niż 3 miesiące i aktywnie grać.

10.Chcę mieć nowych zawodników
Poszukiwania Talentów, Rynek Transferowy, Wymiana Zawodników.

11.Nie mogę znaleźć poszczególnych działów.
Zapoznaj się z tym


http://img.userbars.pl/94/18672.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
busy Kiel mozepiwko forumpradawni hard pl styl skrunowo